Věřím,že je nevinen!!!!

Věřím,že jste nevinný!!!Je to zkorumpovaný stát!!!!Stále doufám,že se dostanete na svobodu!!Stojím při vás!!!Držte se!!Veronika,Litoměřice!!!


Komentáře

[ 467ca48a / ivana17

Tak doufejme,ze se pravda konecne ukaze a vyjde pravda na svetlo...Ivana

[ 3e2844e*** / nek

Ivana 17

Advokáti Jiřího Kajínka chtějí zřejmě nejprve využít všech dostupných zákonných opravných prostředků u nás, pak teprve zahraničí. Problém je v tom, že rozhodnutí mezinároního soudu pro lidská práva ve Štrasburgu není podle našich zákonů pro nás závazné, soudy se jím nemusejí řídit. Věřme, že pomůže Ústavní soud a jeho předseda JUDr. Rychetský. Vždyť už jednou chtěl kauzu JK otevřít, tenkrát ve funkci ministra spravedlnosti.

[ 467ca48a / ivana17

Take verim, ze pan Kajinek je nevinnen Razz ....bude ale ostuda, az se opravdu dovedi vsichni a pulka policie v plzni a soudci pujdou od valu, vystridat pokoj jiriho kajinka....z celeho srdce jim to vsem preji....a panu kajinku, brzkou svobodu...nemuze se treba odvolat u soudu v Haagu?? Smile ..vim,ze by to bylo financne narocne,ale kdyby byla sbirka,tak si myslim, ze by to nebylo marne, pak by se videlo, co tu mame za soudce....Ivana, Florida

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde