Podpora

Milý Jirko!
Píše Ti jistě stovky lidí, ale doufám, že se dostane i na můj vzkaz. Rád bych Ti vyjádřil plnou podporu, bohužel sám nemohu nic dělat, jen podepsat nějakou petici a držet Ti palce!
Je toho málo, ale přesto, chci vyjádřit upřímně svou účast na Tvém případu, to, že nebyl proces znovu obnoven 8.3.2006, mě opravdu naštvalo, nevím, o co jim jde... Věřím, že jsi nevinný, ale taky bych rád věřil - jak sám říkáš - ve spravedlivý proces, v rovnost zbraní; ovšem nejde mi jen o to, že jsi nev...


Komentáře

[ 3e2844e*** / nek

Anonymní

Nic se nedějeSmile. Měj se hezky.

[ 93e4d1ae / Anonymous

omlouvám se, já myslel ten prst po levé straně, tu ikonku, ale všiml jsem si, že to si tam dává autor sám. díky

[ d975d99a / Mila

Ve včerejším tisku jsem se dočetla,že Krajský soud v Brně osvobodil tři muže,kteří byli podezřelí z vraždy podnikatele,k tomu dodávám,že tento případ se táhne plných 11 let,sledovala jsem ho dřív a když se měl otevřít případ Jirky Kajínka,jak se tvrdilo,že je to příliš dlouho,to tvrdili kriminalisté,že nemá cenu po tak dlouhé době jej otevírat,jak je zřejmé,otevírají se případy ještě staršího data,to byl pokus jak zamezit obnovení případného procesu,to je jasné.

Brněnský soud ještě po tak dlouhé době dospěl k závěru,že není dostatek důkazů pro tento čin a všechny osvobodil a co je nejpozoruhodnější,nestačilo tomuto soudu svědectví jednoho z nich,odsouzeného Jiřího Večeři/snad si někdo vzpomene,vystupoval v pořadu Klekánice a Na vlastní oči,kde rovněž z jeho úst zaznělo,že tato kauza je jak jinak,propojena policisty! Obvinil výše zmíněné dva muže,ale soudu jeho svědectví nestačilo,chyběly usvědčující důkazy a všichni tři byli propuštěni,včetně již dříve odsouzeného Večeři.

Musím vzpomenout na Jirkovu kauzu,jak víme,Boučkovi stačilo svědectví recidivisty a kriminálníka Pokoše a žádné důkazy,to se fakt člověku tzv.otvírá kudla v kapse.

Všichni,komu není lhostejný jeho boj za obnovu a potrestání pravých vrahů,mohou přispět i tím,že budou požadovat odůvodnění příslušných orgánů,aby tento alarmující přístup k jeho právu na obnovu procesu byl řádně vyšetřen,pokud nás bude hodně,musí se tím odpovědné osoby zabývat,to je jejich povinností,poněvadž tam,kde není žalobce,není také soudce.

[ 3e2844e*** / nek

anonymní

Nerozumím tvé otázce - jaký prst nahoru?

Všechny zprávy, které jsou na našich stránkách, jsou pravidelně odesílány Jirkovi. Naposledy ty, které byly napsané do neděle 26. 3. 2006.

[ 93e4d1ae / Anonymous

odešle se tahle zpráva Jiřímu K. ? Proč u ní není prst nahoru ?...

[ 55cf1b1e / Anonymous

Je to jednoduché, proč nechtějí obnovit proces: Jesliže je vinen - prokázala by se vina a bát by se nemuseli, ale je NEVINEN, a proto se všichni bojí, že vyplavou na povrch věci, pro ně nepříjemné...

Držíme Ti palce

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde