drzim Ti palce

[cordell]

Ahoj Jirko

Laughing na uvod by som Ta chcel pozdravit a zazelat Ti vela sil, do dalsieho boja voci tym , ktori si hovoria, ze su spravodlivi...
Vies, velmi dlho cakam, kedy sa konecne bude vsade konat ta spravodlivost ci uz v u vas v Cechach , alebo tu na Slovensku.Len stale mam ten pocit, ze to nejak nepride, pretoze spravodlivost maju v rukach ti nespravni a hlavne ti, ktori maju vela penazi.
Obcas sa pytam sam seba, kolko stoji taka spravodlivost?kde si ju mozem kupit?kolko mi jej naraz...


Komentáře

[ d975d99a / Mila

Pane Vlado,máte naprostou pravdu,případ Jirky Kajínka nemá obdoby,tato kauza je natolik záhadná a plná nevyjasněných věcí,přitom je to jednoduché.Stačí,aby byla povolena obnova procesu,kde by se celá ta blamáž vypracovaná dle potřeby ,zhroutila jako domeček z karet.To je také důvodem proč k té obnově nedošlo,přestože v jiných případech by obnova povolena byla.

Jenže věc má háček,v této kauze je zapleteno mnoho vysokých funkcionářů z řad policie.

Tehdejší komisař policie,Ladislav Kadeřábek, byl brzy po označení Jirky Kajínka za vraha,povýšen a převelen z Plzně na policejní prezidium do Prahy.Donedávna vykonával jednu z nejvyšších funkcí v policii na celorepublikové úrovni.To pochopí každý,že nikdo z policistů se neodvážil o kauze J.Kajínka ani hovořit,natož vyšetřovat.Člověk,který je vysoce postaveným kriminalistou rozhodně nezanechává stopy,to je jasné a využije všeho co by jej v budoucnu mohlo ohrozit.

Zastřelený podnikatel Janda za vydatné pomoci podsvětí a policistů z Plzně měl volnou cestu k pašování zboží ,které nerušeně kamiony vozily do Plzně.Mnoho lidí,kteří jsou v tomto namočeni,mlčí,to je také jasné.Jsou rádi,že se našla oběť v osobě J.Kajínka,oni mohou být v klidu,že nebudou trestně stíháni.Aby nedošlo k prozrazení jmen zůčastněných policistů,byl Janda vylákán na schůzku,kde byl zastřelen i se svým osobním strážcem.

Druhý z osobních strážců byl postřelen,ovšem tak,aby zranění nebylo smrtelné a on mohl označit za vraha Kajínka.Za to mu bylo slíbeno,že trest,který mu hrozil,nebude muset vykonat.Tento recidivista 6x trestaný až po půl roce opravdu u soudu dosvědčil,že poznal Kajínka,který střílel.

Paradoxem je,že soudce v Plzni se s touto výpovědí spokojil,netrval na rekonstrukci činu a odsoudil jej na doživotí,pouze za tuto svědeckou výpověď člověka trestaného,ale odůvodnil to větou,že "Rom by před matkou nelhal".S takovou absurditou se lze jen těžko někde setkat,ale u Krajského soudu v Plzni je všecko možné.

Nejhorší na tom,že všecky odvolací soudy se vůbec nezabývaly dalšími důkazy.To je spravedlnost po česku.Oni dobře vědí,že Jiří Kajínek je nevinně odsouzen,ale protože jsou spjati kamarádčovem a falešnou soudcovskou solidaritou,případ odložily,svědomí je netrápí.

O tomto případě by se dal napsat román,ale všecko si přečtete na stránkách J.Kajínka.

Soudci,kteří měli přezkoumat kauzu J.K.,nepostupovali podle platných zákonů,protože kdyby se tak dělo,tento člověk by již dávno musel být na svobodě.

Má tu smůlu,že tato kauza je plná zločinných policistů a justiční mafie,která ihned eskortovala Kajínka na Mírov,aby se nikdy nemohl ničeho dovolat.

Pane Vlado,já ale věřím,že dojde k obnově,už se to v české justici začíná pořádně hýbat a špína leze na povrch,Jirkovi Kajínkovi my všichni držíme palce,aby se dočkal ve zdraví svobody.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde