Výpověď Jiřího Kajínka

[nek]

Výpověď Jiřího Kajínka
u Krajského soudu v Plzni
dne 9. 5. 2005

Rád bych zde zmínil některé věci, které se za ty roky udály, nebo alespoň trochu shrnout, co se vlastně odehrálo za celou tu dobu.
Několikrát jsem četl vyjádření bývalého ministra vnitra pana Grosse, policejního prezidenta pana Koláře, také jsem četl vyjádření některých lidí z justice, kteří se strašně podivovali nad tím, co vlastně chci, že proběhl spravedlivý proces, tak jak si vůbec vymýšlím nějaké nové skutečnosti, nebo ž...


Komentáře

[ 90.178.12.*** / Ninna /

Je až nechutný, kam až jsou lidé schopni zajít a na nevinného člověka (v tomto případě) hodit špínu ze svých rukou! Netvrdím, že pan Kajínek je zcela nevinný, sám o sobě říká, čeho všeho se dopustil, ví, že v tomto ohledu je vinen ale pochybuji, že spor, který se táhne po dobu 19ti let, že by byl vyvolán jen tak, aby bylo o čem psát. Bohužel v našem státě neplatí pravidlo rovnosti, jak pan Kajínek již zmiňuje. Navíc mě zarážejí komentáře typu "shnij ve vězení" a podobně. Zamyslete se především sami nad sebou, věřím tomu, že kdyby jste byli sami křivě obvinění, vynaložili byste stejné úsilí! Proto se podobných komentářu zdržte, jen to dokazuje vaši stupiditu a nevědomost v tomto případě!

[ 213.151.236.*** / slowakia100

no korupcia v Čechách funguje nie na 100 %, ale na 300%. celé je to zmanipulované Plzenskou kriminálkou a ide to až do tých najvyšších miest. BORDEL!

[ 77.93.216.*** / pickardo

Bože to je lhář. Jedna lež vedle druhéhttp://anonymouse.cz/anonymizer/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5qaXJpa2FqaW5lay5jei9yZXMvaW1nL3NtaWxpZXMvaWNvbl9yb2xsZXllcy5naWY%3D

[ 77.93.216.*** / pickardo

Jiříku jen si schnij v té cele, však sám víš zač tam jsi, už jen ten tvuj kukuč, no hotove neviňátko, jak jen si můžu myslet že jsi vrah. pro 13. 3. 2006, 16:42 ] [ 5864e47f / Anonymous ja by se vam pane anonymni libilo kdybych jsem zde uvedl Vaši adresu a číslo na mobil??

[ 5864e47f / Anonymous

Kontakt na Mgr. Tomáše BOUČKA - soudce Krajského soudu v Plzni. Bydliště: Čermákova 33, Plzeň - Bory mobil: +420 724 175 486 Pevná linka bude k dispozici v nejbližších dnech.

[ d973f*** / Anonymous

:stud:Jirko!Bozi mlyny melou a za tenhle velky omyl bude nekdo urcite spravedlive potrestan!:)Love

[ 50bc48fb / Katka Brno

Plzeňské kolečko bych přirovnala k betonové nádrži ve které se objevují trhliny,ale ještě nepraskla.Výpověď Jiřího Kajínka je známá všem,kteří se o jeho kauzu zajímají,ale také těm,kteří jsou úplně na začátku pomyslného kruhu a nemají zájem na provalení té špíny,která by se plnou silou prodrala na povrch v případě obnovy.Nemusím být Pýthie,abych si dokázala představit jak se asi rozhodne soudce Bouček,který se společně se všemi aktéry v této tragické kauze také točí. R.Gould říká:Pravda v tom nejlepším slova smyslu,který známe,musí být naším cílem bez ohledu na to,kam nás povede.Každý sebeklam přináší chybný úsudek a za ním následuje chybné rozhodnutí,které může mít nepředvídatelné důsledky pro náš život.Pane soudce,uposlechněte svůj vnitřní hlas a dejte v kauze Kajínek pravdě šanci.

[ d975d99a / Mila

Mila.

Tato výpověď J.Kajínka před soudcem Boučkem podle mého názoru by měla být zaslána našim zákonodárcům,premiérovi Paroubkovi a Soudcovské unii,rovněž různým organizacím,zabývající se lidskými právy,např.Amnesty International apod..Při čtení této výpovědi si člověk musí uvědomit jaká zvůle,jaká nečinnost orgánů činných v trestním řízení tady musí být,když soudce nereaguje ani na slova vězně,který se domáhá toho,co je dáno v naší Ustavě a v Listině základních práv a svobod člověka,kterou má justice dodržovat a řídit se jí podle pravidel EU,že se zde jasně předkládá otázka vězně Kajínka,za co jsem byl vlastně odsouzen,kde jsou důkazy.

Soudce Bouček toto všecko ví,pokud ne,tak tento člověk se naprosto minul svým povoláním,ale on to nechce vědět,to je patrno z jeho rozhodování,ale v tom případě je nasnadě jej upozornit na to,že i on musí dodržovat jakási pravidla a trestní řád,ještě líčení bude v brzké době probíhat dál,uvidíme jak nyní přistoupí k celé věci,rozum se vzpírá uvěřit tomu,že po všech přednesených argumentech zamítne obnovu.

Potom bude zapotřebí velmi silně bránit Jirku,protože to už nebude justiční omyl,ale justiční prachsprostá zvůle a naprostá lhostejnost k životu odsouzeného člověka.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde