Jaký bude osud Jiřího Kajínka? Prezident oznámí rozhodnutí v televizi

[Smajlík]
Jiří Kajínek.
Prezident republiky Miloš Zeman v dnešním pravidelném rozhovoru s generálním ředitelem Skupiny TV Barrandov Jaromírem Soukupem exkluzivně oznámí, jaký bude další osud nejznámějšího českého vězně Jiřího Kajínka.


Již včera doživotně odsouzeného vězně navštívila první dáma Ivana Zemanová. Vyslechla ho a předala mu darem knížku o zámku v Lánech. Novinářům to v Jilemnici řekl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Prezident v dubnu uvedl, že vážně uvažuje o milosti pro Kajínka, protože není zcela přesvědčen o jeho vině.


Podle Ovčáčka právě na dubnové vyjádření prezidenta navázalo setkání Zemanové s odsouzeným. "Pokud se jedná o jakýkoliv posun, v okamžiku, kdy bude definitivní rozhodnutí pana prezidenta v této záležitosti, budeme obratem informovat širokou veřejnost," upřesnil mluvčí.


Podle informací webu TÝDEN.CZ je rozhodnuto. O tom, zda prezident udělí milost Jiřímu Kajínkovi, se jako první dozví diváci pořadu TÝDEN s prezidentem na TV Barrandov již ve čtvrtek ve 20.15.
FOTO: ČTK/PETR ERET

Zdroj: http://www.tyden.cz


Komentáře

[ 90.178.119.*** / s.bern /

Přednášky

Nevíte, jestli se nám nechystá Jirka po svém propuštění povídat o jeho osudu? Strasně by mě to zajimalo a určitě bych se snažila někam dorazit! Smile

[ 88.100.177.*** / Martin stepnicka /

Vojtěch Pokoš

Pokoš ty košté mél bys mít strach Jirka je nevinej dřív si lhal policajtům je dobře že Jirku pustí doufám že dostane spíš měl by dostat od státu velké odškodné

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde