Rvačka s Kajínkem byla drsná, přiznal Michal Dlouhý

[nek]

Rvačka s Kajínkem byla drsná, přiznal Michal Dlouhý18.08.10 - 08:13

Zkorumpovaného policistu vystřihl excelentně!


Film Kajínek trhá rekordy v návštěvnosti českých kin, k včerejšku (16. 8.) ho vidělo již 300 000 diváků. Jedny z nejlepších reakcí na svůj výkon získal od kritiků herec Michal Dlouhý (41).

Ten si v akčním snímku naposledy zahrál po boku zesnulého bratra Vladimíra (†52). On sám je se svým hereckým výkonem spokojený.

„Víte, sebekritika je těžká, ale myslím, že to není tak hrozné a nebude to velká ostuda," popsal Michal Dlouhý své dojmy poté, co se poprvé viděl na plátně.

„Film drží pohromadě, má to napětí a moji přátelé říkají, že to dopadlo velmi dobře. Tak doufám, že se to bude líbit i ostatním divákům," přeje si.

Dlouhý hraje filmu zkorumpovaného policistu Lejčka. V jedné scéně musel dokonce absolvovat skutečnou rvačku s Konstantinem Lavroněnkem alias Kajínkem. A to mu prý dalo pořádně zabrat.
„Ta rvačka pro mě byla asi nejtěžší, protože to bylo fyzicky hodně náročné. A to nejen fyzicky, ale i časově. Nakonec to myslím dopadlo dobře. Kluci to hezky nastříhali, tak to vypadá věrohodně," říká herec spokojeně.

Pro režiséra Petra Jákla ml. je Kajínek režisérským debutem. A jak prozradil Dlouhý, herci si ho při natáčení nemohli vynachválit:
„Petr si nás obsadil tak, jak chtěl, a my jsme proti tomu nic nenamítali. Měli jsme naprostou volnost, co se týče improvizace, takže to bylo velmi příjemné."


Autor: ede, Korzo
Zdroj: www.odhaleno.cz