Žádost o podporu stránek Jiřího Kajínka

[Smajlík]

 

Vážení přátelé a návštěvníci stránek na podporu Jiřího Kajínka,


během minulého roku se přešlo na nový vzhled stránek, který zaručuje o mnoho lepší stabilitu webu a přinesl nové a dle mého názoru graficky lepší uživatelské prostředí. Technická úprava stránek byla také potřebná, a to z toho důvodu, že při velkém zatížení stránky nestíhaly a hlavně nevydržel hosting.


Musel jsem přejít na dražší hosting a popravdě řečeno, jelikož toto dělám jako svůj koníček a částka okolo 3000 Kč ročně pro mě není úplně zanedbatelná, tak se tímto obracím na všechny, kdo by svým finančním příspěvkem mohl podpořit ne mě, ale chod těchto stránek a tím zároveň Jiřího Kajínka.


Nebudu se zde rozepisovat co všechno stojí, ale jako příklad uvedu třeba to, že jeden transparent na poslední demonstraci stál cca. 2000 Kč, což není zrovna malá částka. Vím, že každá legrace něco stojí, ale když to tak počítám, tak mi přestává být do smíchu :-).


Proto jsem tu s prosbou, kdo by měl zájem tyto stránky podpořit třeba i sebemenší finanční částkou, ať mě prosím kontaktuje na emailové adrese nebo přes kontaktní formůlář zde: ..Vzkaz pro autora .


Případně nás můžete podpořit prostřednictvím služby PayPal

S pozdravem


Lukáš Charvát


Komentáře

[ 109.238.32.*** / smajlik /

Cena je adekvátní službám

Chtěl bych napsat, že se dá sehnat levný hosting za 19kč měsíčně, ale to nechci. Měl jsem s tím jen problémy. V ceně hostingu je i servis a podpora redakčního systému. Prostě cena 200kč měsíčne za takovéhle stránky je adekvátní. Když připočtu platby za domény jirikajinek.cz a justicniomyly.cz a pár dalších služeb, tak se dostanu tam kde jsem. Prostě nejlevnější neznamená nejlepší. Za kvalitu se platí a já chci mít kvalitní stránky.

[ 85.193.16.*** / Mila /

Nemyslím, že je dobrým nápadem požádat o finanční pomoc J.Kajínka,rozhodně nikdo nezchudne, když nějakou částku pošle. Jiří Kajínek pokud disponuje nějakými financemi, tak by mu měly sloužit také k tomu účelu případně si přilepšovat na stravu, poněvadž vězeňská strava není žádná sláva a trochu ji zpestřit je zapotřebí.
Snad mu chceme pomáhat, nikoliv vyžadovat peníze od něj.

[ 109.80.28.*** / kenijak /

Sehnat profi hosting třeba za 19Kč - http://hosting.wedos.com - a možnost 2 roky zdarma, nejlevnější doména
s affilem ušetříš tak 5-10% ještě

3000 Kč je totální nonsens !!!

Přidej si tlačítko Paypal.
Na Wikipedii vybrali koli, 80 mil. tímto tlačítkem? V USD?

[ 109.72.2.*** / nek /

Pokud vím, Jiří Kajínek byl ochotný v minulosti pomoct Ditě s financováním jejích stránek, které se mu snažily pomáhat. Domnívám se, že by neměl problém ani v současnosti s pomocí při zaplacení provozu těchto stránek. Co se tedy obrátit s prosbou na něho? Very Happy

[ 109.238.32.*** / smajlik /

Já bych byl hlavně nerad, aby se někdo myslel, že chci z lidí tahat peníze, ale za chvilku budu možná táta a tak musím šetřit na kočárek. Protože jinak sice poběží stránky, ale já budu vozit dítě v kotouči Very Happy .

[ 85.193.16.*** / Mila /

Žádost o finanční pomoc je pochopitelná a já rovněž prosím všechny,kteří chodí na tyto stránky,které jsou obrovskou podporou pro Jirku Kajínka a bylo by velice špatné,kdyby musely skončit z důvodu nedostatku financí.
Také samozřejmě přispěji a jen mne mrzí, že mě to nenapadlo dřív.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde