Rozhodnutí o ústavní stížnosti Jiřího Kajínka, zastoupeného JUDr. Tomášem Zejdou

[Smajlík]

I.ÚS 2841/11 ze dne 07.12.2011
Česká republika
USNESENÍ
Ústavního soudu
Ústavní soud rozhodl dnešního dne mimo ústní jednání a bez přítomnosti účastníků v senátě složeném z předsedkyně Ivany Janů a soudců Františka Duchoně a Vojena Güttlera, ve věci ústavní stížnosti stěžovatele J. K., zastoupeného JUDr. Tomášem Zejdou, advokátem, se sídlem Murmanská 1250/5, 100 00 Praha 10, proti usnesení Krajského soudu v Plzni ze dne 28. 3. 2011, sp. zn. 5 T 9/2010, a proti usnesení Vrchního soudu v Praze ze dne 7. 7. 2011, sp. zn. 11 To 28/2011, za účasti Krajského soudu v Plzni a Vrchního soudu v Praze jako účastníků řízení, takto:

Ústavní stížnost se odmítá.

Odůvodnění:


Komentáře

[ 85.193.16.*** / Mila /

Rozhodnutí ÚS

Z uvedeného rozhodnutí vyplývá jediné. Je prostě vytrvalá nechuť se kauzou J.Kajínka zabývat. Na veškeré argumenty mají soudci nasazeny svoje paragrafy, jimiž si odůvodní takřka všecko. Nikdo se předtím jak ze strany soudců, kteří prozkoumávali celá léta spis, neráčil pozastavit nad tím, že nebyly vůbec provedeny daktyloskopické stopy, které pachatele usvědčují z trestného činu. To je trestuhodná a úmyslná práce všech, kteří se podíleli na vyšetřování a také soudců, kterým to vůbec nevadilo, že se k doživotí odsoudil člověk bez tak potřebných důkazů jako sejmutí otisků,úplně toho nejjednoduššího co se mělo udělat.
Není třeba připomínat, že taková šetření mělo jediný cíl a to odsoudit právě Kajínka, aby se nic dál nešetřilo, to je již nad slunce jasné a není třeba to zdůrazňovat.
Sejmutím otisků by se prokázalo jen to, že J.Kajínek není tím, kdo má na svědomí vraždy a o to šlo, proto se to záměrně neudělalo.
Přestože to soudy vědí, za žádnou cenu nepřipustí obnovu, aby to vyšetřování okolností vražd jak se udály, bylo znovu otevřeno. Klidně papouškují a odkazují na předešlé soudy i když tyto soudy pochybení neuznávají.
Paragrafy jsou proto klikaté, aby se vykroutily ze všeho a zdůvodnily vše i když je to vědomá lež.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde