Soutěž o nejkrásnější fotku Alexandra Hegedüse

[smajlik]

http://jirikajinek.cz/smilies_mod/upload/3f51ed8bad00409c4427de756a62e819.gif Soutěž o nejkrásnější fotku Alexandra Hegedüse http://jirikajinek.cz/smilies_mod/upload/3f51ed8bad00409c4427de756a62e819.gif

Nemám vůbec tušení, jak vypadá Alexandr Hegedüs, ale zatím máme tip na toho pána v bílém roláku vlevo. Jediné, co nás s Nek mate, že je to hubeňour. Je ale pravda, že od soudu uběhlo už dost času.

Jirka píše: "Ano, ten muž v bílém roláku je skutečně Hegedüs. Nevím, jak vypadá dnes, ale opr...


Komentáře

[ 55471*** / smajlik

[quote:60f1e98a50="Anonymous"]Anonymní

A jak tedy ve skutečnosti Hegedüs vypadá, podobá se alespoň tomu na té další fotce z boku z té reportáže? A nebo nás tady cíleně mateš?[/quote:60f1e98a50]Nechápu koho matu? Ta první fotka je z roku 1998 a ta druhá je z roku 2002. Na obou je Alexandr Hegedüs. Prostě přibral. Psal to i Jirka.

[ 3e4d4b*** / Anonymous

Anonymní

A jak tedy ve skutečnosti Hegedüs vypadá, podobá se alespoň tomu na té další fotce z boku z té reportáže? A nebo nás tady cíleně mateš?

[ 3e2844e*** / nek

Anonymní

Jirka skutečně napsal, že muž, který stojí za ním a má bílý rolák, je Hegedüs. Určitě musí vědět, kdo za ním stál, kdo s ním byl souzen a jak vypadal.

Jinou otázkou je podoba. Uvědomujeme si, že tady určitě problém bude. Už kdyby těch fotografií bylo několik, vypovídaly by víc o podobě.

[ 56310ddb / Anonymous

I přes skutečnost, že Jirka potvrdil, že muž na obrázku je Hegedus, tak si myslím, že to on není. Viděla jsem ho několikrát a podoba absolutně neodpovídá, a to ani vzdáleně, i když si přimyslím roky, proto jsem napsala, že to není on. A i kdyby to přeci jen on byl, tak nyní vypadá absolutně jinak, takže nemá smysl se tou fotkou nechat vést.

[ 55471*** / smajlik

[quote:4f7eb36309="Anonymous"]Chápu, že nejsou prostředky, ale vkládání inzerátů přes internet je snad zadarmo, alespoň s odkazem na tyto stránky.[/quote:4f7eb36309]Ale je to zase jenom internet. Víš, podle mě je sice internet super, ale reklama v tisku je účinnější. Tvůj nápad je ale dobrý.

[ 3e4d4b*** / Anonymous

Chápu, že nejsou prostředky, ale vkládání inzerátů přes internet je snad zadarmo, alespoň s odkazem na tyto stránky.

[ 55471*** / smajlik

[quote:af4f41166b="Anonymous"]Dovoluji si ještě vyjádřit svůj názor. Všichni, kdo se zajímají o případ JK, ví, že existují tyto stránky, teď už třeba i přibližně ví, jak vypadá A.Hegedus, ale neví, kde ho najít. Ti, co se s ním v běžném životě setkávají se zas třeba nezajímají o tyto stránky. Proto si myslím, že je třeba dát veřejnosti jasně na vědomí, že ten a ten muž se hledá proto a proto a jeho foto je uveřejněno na těchto stránkách. Co třeba dát nějaký odkaz na tyto stránky s tím, že se hledá AH, který může JK dostat na svobudu, někam do inzerce, třeba annonce on-line apod. do rubriky různé nebo jinam. Pak je větší šance, že ho někdo pozná a někam to povede.

Teď mě tak napadl takový vtip - seznamka: Chci se seznámit s A. Hegedusem, prosím foto... (tak to byl jen vtip i když vtipné to samozřejmě vůbec není)[/quote:af4f41166b]Kdyby byl náš sponzor Radovan Krejčíř, tak dáme každý den do Blesku ty naše dvě fotky s Hegedusem a věřím, že by nám ho někdo udal. Bohužel Radovan už sponzoruje ČSSD.Very Happy

[ 50bc4*** / Katka Brno

Zdravím a chválím detektivní agenturu Smajlík-Nek.Mají nápady par exellence,které možná inspirují ke spolupráci další soukromá očka.Už se nemohu dočkat až u soudu stanou skuteční vrazi,kterým přenechá Jiří Kajínek ve Valdicích svoji celu.Že by už do Vánoc?

[ 3e2844e*** / nek

Anonymní

Ty jsi veselá kopa, jak vidím potlesk . Díky za nápady, určitě zvážíme, co dál. Ve všem s tebou souhlasím. Jen mám obavy, abychom AH nějak nevyplašili, přílišná publicita může být na škodu. On přece ví, že může pomoct Jirkovi svým svědectvím, přesto se skrývá. Nebo možná právě proto, je možné, že je mu někým vyhrožováno. Původně slíbil, že bude svědčit, požadoval však soudní síň bez svědků. Soudce mu nevyhověl, že prý nebyl důvod k takovému opatření.

[ 3e4d4b*** / Anonymous

Dovoluji si ještě vyjádřit svůj názor. Všichni, kdo se zajímají o případ JK, ví, že existují tyto stránky, teď už třeba i přibližně ví, jak vypadá A.Hegedus, ale neví, kde ho najít. Ti, co se s ním v běžném životě setkávají se zas třeba nezajímají o tyto stránky. Proto si myslím, že je třeba dát veřejnosti jasně na vědomí, že ten a ten muž se hledá proto a proto a jeho foto je uveřejněno na těchto stránkách. Co třeba dát nějaký odkaz na tyto stránky s tím, že se hledá AH, který může JK dostat na svobudu, někam do inzerce, třeba annonce on-line apod. do rubriky různé nebo jinam. Pak je větší šance, že ho někdo pozná a někam to povede.

Teď mě tak napadl takový vtip - seznamka: Chci se seznámit s A. Hegedusem, prosím foto... (tak to byl jen vtip i když vtipné to samozřejmě vůbec není)

[ 3e4d4b*** / Anonymous

jo, to je přesně on, i tam mluví, chtělo by to ještě sem dát odkaz i na spuštění videa, hlavně, aby ho někdo našel a přesvědčil, aby se k soudu dostavil

[ 55471*** / smajlik

[quote:2fe5fa138b="Anonymous"]Pamatuji se, že v té úplně první reportáži p. Klímy a Kroupy z r. 2000, která byla rozdělena do třech částí v prosinci2000-lednu2001 na Nově v pořadu Na vlastní oči byl rozhovor s Hegedüsem snad z vězení, seděl na židli a záběr byl zezadu. Hlavu měl úplně holou, žádný vlásek a byl hodně silný. Nova by to mohla mít v archívu. Bylo to asi ve druhém nebo třetím díle. Obličej tam bohužel nebyl.[/quote:2fe5fa138b]Idea obrázek

[ 3e4d4b*** / Anonymous

Pamatuji se, že v té úplně první reportáži p. Klímy a Kroupy z r. 2000, která byla rozdělena do třech částí v prosinci2000-lednu2001 na Nově v pořadu Na vlastní oči byl rozhovor s Hegedüsem snad z vězení, seděl na židli a záběr byl zezadu. Hlavu měl úplně holou, žádný vlásek a byl hodně silný. Nova by to mohla mít v archívu. Bylo to asi ve druhém nebo třetím díle. Obličej tam bohužel nebyl.

[ 3e2844e*** / nek

Kesinko, díky za pochvalu, jsi milá. Tedy nevím jak kdo, ale já jsem chválena strašně rádaVery Happy. Co ty, Smajlíku?

On nám hodně pomohl Jirka, protože nám Hegedüse popsal, že by měl být na fotkách od původního soudu, který ho poslal na doživotí. Pak už následovalo brouzdání po netu a hledání. Smajlík "brouzdal" po videu.Very Happy Na netu by mohla být ještě čitelnější fotka, alespoň nám ji Jirka popisoval, ale nám se ji zatím nepodařilo objevit. Pomůže nám někdo? Teď už víme, co a koho hledáme.

[ 52d100da / kesinka

Blahopřeji k úspěšnému pátrání Tobě i Lukášovi,potlesk to hledání Vás muselo stát asi pěknou spoustu času. Vaše takřka mravenčí práce přináší opět svoje výsledkyok . Podle mě vůbec nevadí, jestli si Hegedus mezi tím oholil hlavu nebo třeba přibral na váze; hlavní určitě je, že tady konečně máme asponˇ jeho přibližnou podoburadost. Jenom je škoda, že u sebe zrovna nemám nějakou novější fotografii. Také bych ráda přispěla svojí troškou do mlýna.Smile

[ 3e2844e*** / nek

Jirka píše: "Ano, ten muž v bílém roláku je skutečně Hegedüs. Nevím, jak vypadá dnes, ale oproti té fotce může mít třeba 30 kilo navíc. Aspoň jsem měl informaci, že hodně přibral."Tak prosím, je to Hegedüs. Smajlíku, jsme jako detektivové naprosté jedničky Very Happy . Ale moc nám to platné není, protože mu dnes zřejmě chybí vlasy a ta nadbytečná kila podobu hodně změní. Ach jo. Sad

[ 3e2844e*** / nek

Miluje Hegedüs taky lízátka jako Kojak? Źe by to bylo další poznávací znameníVery Happy

[ 55471*** / smajlik

[quote:4e94a4cb80="Anonymous"]To není on. Vypadá trochu jako Kojak v mladším vydání.[/quote:4e94a4cb80]Idea KOJAK Ideaobrázek

[ 3e2844e*** / nek

Smůla!!! Tož, pátrejme dál.Very Happy

[ 56310ddb / Anonymous

To není on. Vypadá trochu jako Kojak v mladším vydání.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde