Soud s Jiřím Kajínkem

Čus jsem tu novej. Super stránky!!!
Chtěl sem se zeptat, jaká je šance se teď v týdnu dostat na Jirkovo soud?
Kdo tam jede z vás?
Díky Karel


Komentáře

[ 3e2844e*** / nek

Ahojky všichni,Very Happy

venku zima, že by psa nevyhnal, vytáhla jsem svetr a bundu. Přesto věřím, že sluníčko zase bude. Přeju vám všem pohodové a klidné dny.

Hani, nenech si svůj optimismus vzít. Napsala jsi to hezky, Bouček přece nemůže být všemohoucí. Měj se krásně.Very Happy

[ 3e2844e*** / nek

Ahojky Karlosi, Very Happy

jsem ráda, že poznávací znamení neselhalo a že jsme se našli. Jsi moc fajn, zkrátka příjemný člověk. Děkuju ti za pochvalu. Very Happy Takže v říjnu? Máš pravdu v tom, že v současné době už nestačí jenom říkat, že je Jiří Kajínek nevinný, že je potřeba jednat. To nejmenší je, pokud je to jen trochu možné, dostavit se k soudu v Plzni. Ať soudce Bouček tu sílu vidí. Vždyť je to už do nebe volající.

[ c371bd*** / Hana

Ahoj,řekla bych o sobě, že jsem optimistka.Přesto, že mě život dost zkoušel, myslím, že to byl právě můj optimismus, který mě podržel.

V tomto případu s p. Kajínkem se mně ten optimismus pomalu vytrácí.

Copak je ten soudce Bouček všemohoucí? A co to má za povahu, že to může vůbec strávit. Vždyť mu to už musel někdo říct, že je to už moc okaté, jak se snaží ,aby ten proces nebyl.Mně by bylo už dávno moc a moc trapně být na jeho místě a strčila bych raději ostudou hlavu do písku.

No asi dostal dost a tak mu to za to stojí, možná,ale že stále dostává. Taky je možné,že se o sebe bojí.Pak má přece možnost odstoupit a ponechat to někomu jinému.Zdraví Vás všechny Hana a přeji krásné léto a kdo ještě nebyl, tak příjemnou dovolenou

[ 5263b*** / Karlos

Já co řeknu, to se snažím dodržet. V neděli jsem poprvé spatřil tyhle stránky a v úterý už jsem svůj nápad realizoval návštěvou Plzně.

Myslím si, že těch lidí se mohlo klidně dostavit víc, ale vždy tak tejden před soudním procesem proklouzla do médií informace o tom, že Kajínek je v Plzni a teď nic. Já jsem si z května pamatoval, že je to odložený přibližně na 20.července, tak jsem mrknul na net, co je na tom pravdy. Nebýt této vymoženosti, jakým je internet, tak taky nevím nic.

Těch lidí, kteří věří v jeho nevinu nebo alespoň jsou přesvědčeni o tom, že byl odsouzen na základě žádných důkazů jsou TISÍCE!!!

Ale k soudu ho přijdou podpořit tak tři až čtyři desítky lidí.

Dovedete si představit ten poprask, kdyby každej, kdo věří v jeho nespravedlivé odsouzení ho přišel podpořit v den soudního jednání, tak tam je tolik lidí, že poslední z fronty by stál u tebe před domem v Třebíči!!!Obhajoba se snaží ze všech sil, jak jen může, ale NIKDO to otevřít nechce. Nad tím zůstává rozum stát, když každého laika napadne, že je třeba s tím něco dělat, ale soudce je vždy opačného názoru.

[ 55a0a*** / smajlik

Karlosi, poctěn jsem byl já. Jsi super človíček a díky, že jsi tam dneska přišel a doufám, že přijdeš znovu :-). Jsem rád, že jsem tě poznal. Jsi člověk, který mění své myšlenky v činy a takových je málo. Člověk jako ty, je pro Jiřího Kajínka obrovským přínosem.

[ 5263b*** / Karlos

Čauky lidičky:-), předně bych chtěl pozdravit dva velmi sympatický človíčky, které jsem dnes poznal v budově Krajského soudu v Plzni při projednávání případu pana Kajínka a není jími nikdo jiný než náš skvělej moderátor těchto stránek Lukáš a neméně sympatická stálice na této adrese, Jana.

Vy jste ještě touhle dobou na cestách k domovu, zatímco já už jsem v teplé domácího krbu a hned sem se musel se všemi podělit o dnešní zážitky. Zdravím Vás dva, až usednete ke compu a budete sem dávat Vaše reakce na dnešní soudní líčení.

Jsem strašně moc rád, že jsem viděl na vlastní oči člověka, který se proslavil svým útěkem z Mírova a není jím nikdo jiný než pan Jiří Kajínek.

Při jeho přívozu k soudu pan Kajínek vystoupil z vozu a podíval se na všechny své příznivce do oken, které s úsměvem na tváři pozdravil.

Měl zde plno svých příznivců, které byli tvořeni z velké části žen.

Po zhruba dvaceti minutách soudu byla přestávka, zhruba také dvacet minut a pak po chvíli pokračovalo soudní líčení, které bylo opět po chvíli přerušeno a přeloženo na měsíc říjen.

Pak už si pana Kajínka naložili a odvezli nejšpíše na Bory, odkud bude transportován zpět do Valdic.

To je asi vše, co jsem chtěl říci, zbytek nechám na panu moderátorovi, Smajlíkovi.

Zatim ahoj.

[ 3e2844e*** / nek

to Karlos

Klidně se ke mně hlas. Myslím, že mě nepřehlédneš. Tmavé krátké vlasy

a tmavě růžové brýle. Ráda se s tebou uvidím. Ahoj. Very Happy

[ 5263b*** / Anonymous

Pro administrátora: Říkáš, že vstupenky jsou rozdány, tak nemá cenu tam jezdit s předstihem a doufat, že se na mě usměje štěstí a dostanu vstupenku. Určitě dorazim, je tu malinká naděje, že když to odročí na další den, získat vstupenku.To NEK: Určitě přijedu PANA KAJÍNKA!!! podpořit i na tu chodbu v budově soudu. Rád mu zamávu i tobě bych zamával, ale tebe neznám:-).

[ d975d99a / Anonymous

Jednání se koná v té nejmenší místnosti,která je vůbec k dispozici na soudu,hlavně,že soudce Bouček tvrdil při prvním zahájení o žádosti obnovy procesu tisku,že e tak musí konat,nebot se maluje,zdá se,že se maluje dodnes.Soudce a lže jak když tiskne,jen aby se našla nějaká záminka a už zapomíná co kde veřejně řekl.osobně z toho všeho co již udělal a jak se snaží hledat různá odůvodnění,mám na jeho osobu velmi špatné mínění,pokud je nějak vydírán,má sám říci,že je podjatý apod. a ne nechat odsouzeného člověka jeho osudu.Musí přece vědět,že v tomto procesu je vše postaveno na hlavu,to pochopil i laik,natož soudce,on aleskutečně dělá všecko,aby nedošlo k obnově,to už jsem zmínila v příspěvcích dřív.prostudovala jsem trestní řádúje to k nalezení na www.spoleksalamoun.com a je tam jasně uvedeno,že pokud se objeví nové skutečnosti soudu dříve neznámé,že se obnova musí povolit.To,že jsou uvedena jména vrahů,je důkazem dostačujícím pro obnovu procesu,tím spíše,že je trest doživotí.Kdo tedy kryje vrahy a nechce povolit obnovu? Docela si myslím jako smajlík ve svém příspěvku,že znovu bude soudní řízení odročeno,snad si nemůže dovolit přímo zamítnout,to se mi nezdá ,ale bude hledat cestičky dál,stejně musí zvítězit zdravý rozum a někdo musí zakročit proti takové zvůli.Ani nevím,jak to všecko pojmenovat,ale vím jedno,že pokud by to zamítl,je to jasný signál pro veřejnost jak funguje česká justice. V tom případě je řada na nejvyšších orgánech této země a spravedlnost se musí vybojovat,ale ještě je třeba vyčkat konečného výsledku v Plzni.

Tolik bych přála Jirkovi konec toho soužení a konečně zahájit obnovu.Zítra se bude vědět víc,přeji mu a jeho advokátům hodně štěstí.

Mila

[ 3e2844e*** / nek

Ahoj Karlosi,

můžeš do Plzně přijet a podpořit Jirku svou přítomností aspoň na chodbě soudu. I to je podle mne hodně. Já to tak cítím a také to tak udělám, protože vstupenku také nemám, těžko jsem si ji mohla v pátek odpoledne opatřit, když nejsem z okolí Plzně. Na chodbě nebudeš odstrčený, je tam hodně jeho příznivců, kromě toho je během přelíčení několik přestávek a Jirku odvádějí do speciální místnosti, můžeš mu tedy i zamávat Very Happy . Zda bude soud pokračovat i v úterý je skutečně snad jen ve hvězdách. Je tedy na tobě, jak se rozhodneš.

[ 55a098f*** / smajlik

Šance dostat se na soud je malá a vlastně skoro žádná. Vstupenky na pondělí už jsou rozdány a myslím si, že bude jednání opět odloženo. Jednání se koná skoro v té nejmenší místnosti. Asi aby nikdo neviděl, jak soudce hází za hlavu jeden důkaz za druhým. Je to celé směšné a fraška. Jediný, kdo celý případ v budoucnosti asi rozhodne bude prezident republiky. Šance, že soud uzná takovou fatální chybu, jakou odsouzení Jiřího Kajínka bezesporu je, se mi zdá hodně nepravděpodobná. Nevěří se zloději, ale korunním svědkem je násilník a vyděrač…

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde