Proč Jiří Kajínek nemůže spát?

[nek]

http://www.kajinek.smajlik.com/smilies_mod/upload/c02fabdd2f918ea4a0b1f6b909d2e8a5.gif Proč Jiří Kajínek nemůže spát?

Věřím, že to každý z nás alespoň jednou v životě zažil. Je noc, oči pálí, člověk se převaluje a ne a ne usnout. V krátkých intervalech kontroluje hodiny, kolik času ještě zbývá do ranního vstávání. Jistě, mohl by něco dělat, jenže má zakódováno, že v noci se zkrátka spí. Po takovém „odpočinku“ člověk vstává jako rozlámaný, nemyslí mu to a od rána se nepokrytě těší, až večer p...


Komentáře

[ 3e2844e*** / nek

Katko, držím palce Very Happy

[ 3e4d4b*** / Anonymous

Možná spíš Eurotel, T-mobile než Telecom. Ale asi je to nejlepší nápad. SMSka je nejjednodušší a nejrychlejší způsob jak finančně pomoci.

[ 50bc4*** / Katka Brno

Říká se,že líná huba,holé neštěstí a tak se zeptám hned u kováře. Telecom určitě zaměstnává ochotné pracovníky,kteří se vyznají a rádi poradí.Co se dozvím ,ráda vyzradím.

[ 3e2844e*** / nek

Katko nevím, zkus to zjistit.

[ 50bc4*** / Katka Brno

Naši spoluobčané dovedou být solidární s lidským neštěstím,ale musí to být snadno dostupná a jednoduchá pomoc.Nejvíc se v poslední době osvědčily krátké SMS na pomoc pro Asii.Něco takového by mohlo jít třeba zařídit pro Jiřího Kajínka.Je to reálné,nebo neproveditelné?

[ 3e2844e*** / nek

Moc si vážím toho, že jste ochotní pomoct finanční částkou. Je pravdou, že jsme uvažovali i o zřízení účtu, ale napadá nás několik problémů. Tím největším je způsob kontroly nad finančními prostředky, aby nedocházelo k nedůvěře. Pokusím se zítra zjistit podrobnosti, jak by se to dalo nejlépe udělat, a pak vás budu informovat. Ještě jednou vám děkuji.

[ d975d99a / Anonymous

Mila.

S tímto naprosto souhlasím,věřím,že každý rád by přispěl alespoň nějakou částkou na účet J.Kajínka.

[ 3e4d4b*** / Anonymous

Pochybuji, že se nějaký sponzor ozve sám. Zřiďte účet nebo sem napište číslo účtu.Já peníze na inzeráty a transparenty pošlu a snad každý, kdo čte tyto stránky alespoň něco taky. Nemám představu, kolik stojí inzerát do MF nebo RP, ale když dá každý něco, tak se to snad uskutečnit dá. Velký inzerát do nejčtenějších novin, připadně i s číslem konta. Pak se snad zůčastní i ti, kdo nenavštěvují internet a tyto stránky.

[ d41bdf0d / smajlik

[quote:1c0be995ab="Anonymous"]Myslím, že dva nebo tři lidi před věznicí jsou málo. Asi by spíš pomohlo dát nějaký inzerát do novin, aby v konkrétní den lidi přijeli před věznici a nějací zástupci, aby šli přímo k vedení s konkrétními požadavky na zlepšení jeho podmínek. A to samé před soudem v říjnu. Velký inzerát do novin, aby lidi přijeli před soud demonstrovat. Chce to sílu lidu, ne jen tu a tam někdo.[/quote:1c0be995ab]A jak tu sílu lidu hromadně oslovit? Akcí by mohlo být plno, ale jak říká Nek, tak jsou to všechno finančně náročné věci. Aby o té akci někdo věděl je potřeba zaplatit reklamu, to ano, ale z čeho? Je potřeba nechat udělat nebo předělat transparenty, ale z čeho. Třeba se nás ujme nějaký bohatý sponzor, kterému záleží na spravedlnostiIdea

[ 3e2844e*** / nek

Anonymní

Ano, máš pravdu. Chce to publicitu, my si to uvědomujeme taky, ale stojíme před nelehkým problémem. Máš pravdu, chce to velký inzerát do novin, aby ho nikdo nepřehlédl. Jenže ten je finančně velmi nákladný a my žádné finanční prostředky na takové akce nemáme. Samozřejmě vítáme každý konstruktivní nápad, jak to udělat. Vážím si i toho tvého, jen mě mrzí, že jsi neměl odvahu napsat ani svoje křestní jméno. O tom to je taky. Sad

[ 3e4d4b*** / Anonymous

Myslím, že dva nebo tři lidi před věznicí jsou málo. Asi by spíš pomohlo dát nějaký inzerát do novin, aby v konkrétní den lidi přijeli před věznici a nějací zástupci, aby šli přímo k vedení s konkrétními požadavky na zlepšení jeho podmínek. A to samé před soudem v říjnu. Velký inzerát do novin, aby lidi přijeli před soud demonstrovat. Chce to sílu lidu, ne jen tu a tam někdo.

[ 3e2844e*** / nek

Přátelé Jiřího Kajínka,

ozvěte se, napište, prosím, svůj názor. Jste ochotni nějakým způsobem pomoct? Nevím, pro kolik z vás by bylo možné dopravit se k valdické věznici? Navrhněte, co považujete za proveditelné. (Valdice jsou u Jičína v Českém ráji)

[ d41bdf0d / smajlik

[quote:d772513509="Anonymous"]A co demonstrace před valdickou věznicí?[/quote:d772513509]To už mě taky napadlo, ale to chce tam stát aspoň týden v tahu. Já bych do toho šel, ale to jsem asi jedinýVery Happy .

Nebo mě napadlo tam držet nepřetržitou protestní hlídku. Prostě pořád. Dva a nebo tři lidi v tahu klidně celý rok. Jen by se střídali. Jiná šance není v tomhle státěRolling Eyes .

[ 3e4d4b*** / Anonymous

Souhlasím s tím, že je třeba napsat stížnost na vedení věznice a to, co nejdříve. Případně i na vyšší orgány. Problém bude asi sehnat podpisy. Možná by pomohla nějaká demonstrace. Administrátoři, uděláte to? Chce to jednat co nejdříve. Nemohou přece jen tak svévolně ničit zdraví člověku jakémukoliv, natož když je tam ještě neprávem a to ví dnes už snad každý, pouze to někteří něchtějí slyšet. A co demonstrace před valdickou věznicí?

[ d975d99a / Anonymous

Rušení spánku J.Kajínka provádějí úmyslně příslušníci vězeňské stráže a to se děje na něčí příkaz,právě proto,že zničit zdraví vězně by si strašně moc někdo hodně vysoko přál,nejlépe aby J.Kajínek neexistoval. Dodávám,je to víc než ubohost takto se vyžívat v utrpení vězně,o němž vědí,že se nemůže bránit.Za všecko co se děje je přímo zodpovědný ředitel věznice,který měl již dávno učinit příslušná opatření pro zajištění nepřerušovaného spánku vězně.Divila bych se velice,že mu to není známo.je jeho povinností dodržovat právo vězňů ,určuje to přímo vězeňský řád.Nelze podle něj upírat právo na klidný spánek,kontroly na celách v noční době se dají vykonávat i jiným způsobem,ale právě proto,že je to Jiří Kajínek ,dělají dozorci co dělají,vědí totiž dobře,že nebudou nikým potrestáni,zřejmě spíše dostanou pochvalu za ničení života.Upozorníme ředitele a požádáme o nápravu,pokud se to nezlepší,je třeba zaslat stížnost generálnímu řediteli Vězeňské služby.Další možnosti na nezákonný postup ve Valdicích mohou obdržet i naši poslanci,parlament a ti,kteří mají na starost kontroly ve věznicích.Rozhodně nedovolíme bezpráví a J.Kajínek musí vědět,že nejsme lhostejní.

V případě stížnosti se k ní připojuji.

Koubová Emilie

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde