Potřebujeme vaši pomoc...

[smajlik]

Vážení,

jsme autory internetových stránek http://www.kajinek.smajlik.com věnovaných na podporu Jiřího Kajínka. Mnozí z Vás jsou našimi pravidelnými návštěvníky, svůj názor na odsouzení tohoto vězně jste se nebáli na našich stránkách otevřeně sdělit.

Dovolíme si stručně připomenout, čeho se případ Jiřího Kajínka týká. Plzeňský podnikatel Štefan Janda vydírá dalšího plzeňského podnikatele Antonína Vlasáka. Vyhrožuje jemu i dalším členům rodiny. Antonín Vlasák se několikrát obr...


Komentáře

[ 3e2844e*** / nek

Mila

I já jsem četla ten vzkazík a vůbec mi nebylo dobře. Děkuji Ti i za sebe, že jsi na něj reagovala, asi jsem potřebovala názor někoho dalšího. Cítím to jako Ty. Doufám tedy, že soudy musí dodržovat zákonnost a soudce Bouček není neomezeným pánem nad situací, že i on chce být spravedlivý a nestranný. Moc bych si to přála.

[ d975d99a / Anonymous

Mila.Přečetla jsem si,že by snad Bouček prohlásil,že je hotovo,nevím,jak si to vyložit,ale chci říct,že zákony platí i pro soudce,musí dodržet právní postupy,trestní řád apod.Pokud by takto jednal úmyslně bez toho,že by vůbec nedbal na svědectví nového svědka,tak i on se sám může vystavit stíhání,že podporuje zločince a proto nechci věřit,že by si něco takového mohl dovolit,i na soudce jsou páky aby museli rozhodovat podle důkazů,jen tam,kde není žalobce,není soudce.Veřejnost sleduje dění kolem kauzy J.Kajínka a je tu ještě také Ustavní soud,no zatím je to předčasné,ale rozhodně se nesmíme dát a nechat J.K.napospas osudu a také ministerstvo spravedlnosti tuto kauzu sleduje,jak mi bylo sděleno.Obnova procesu musí být a tak nevina prokázána a já tomu věřím.Musíme počkat,jak to bude probíhat v Plzni ,ale i kdyby to tam nedopadlo dobře,je třeba trvat na právu o spravedlivý proces,nemusím říkat,že je to v Listině práv a svobod a náš stát to má zakotveno v Ustavě.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde