Můj názor

[smajlik]

Už v této chvíli, podle mého názoru, vše svědčí pro to, že soudce Bouček nebude chtít změnit své první rozhodnutí. Větou: "Vyčerpali jsme všechny zákonné možnosti, ale nevypátrali jsme ho", nám hodil další perlu, bohužel jednu z mnoha, kterých jsme zatím byli svědky. Každý nemusí vědět, že svědek Alexandr Hegedüs měl zájem před soudem vypovídat, ale jedině pod podmínkou utajení. Ta podmínka ale nebyla soudcem Boučkem splněná. Taky lze vypozorovat, že nebere v potaz nové důkazy a nechce vyslechn...


Komentáře

[ 50bc48b*** / Katka Brno

Naší lidskou povinností je odvaha.Neváhejme se postavit proti bezpráví,i když máme trochu strach.Neboť Seton praví:"Odvaha znamená bát se a přesto do toho jít."

[ d975d99a / Anonymous

Mila.

Právě proto nesmíme dopustit,aby soudce Bouček si dělal co pouze on sám uzná za vhodné,je jasné,že porušuje trestní řád,proto dostavme se podle možností každého z nás k soudu,abychom zjistili veškeré okolnosti .Sledovala jsem v pátrací relaci na stránkách ministerstva vnitra,nikde se neobjevilo jméno Hegedüse,takže co si myslet?Nehledá se cesta,jak naplnit spravedlnost.Zákon ale stanoví jinak.Povinností soudu je prokázat vinu,jinak je dotyčný souzený nevinen,ovšem Jiří Kajínek je už sice odsouzen,ale vina mu jednoznačně prokázána nebyla,je nanejvýše zapotřebí,aby došlo k obnově procesu.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde