Má Jiří Kajínek ve věznici přístup na internet?

[smajlik]

Každou chvíli dostávám email s otázkou, jestli má Jiří Kajínek ve věznici internet. Má odpověď zní ano. Dokonce si u soudu udělal trošku času, abychom se spolu mohli vyfotit. Hned po focení šel na oběd s právníky, ale ten rychle snědl, aby na něj nemusela dlouho čekat policejní eskorta. Při cestě autem do Valdic ještě vyřídil pár telefonátů. Přístroj mu ochotně zapůjčil jeden ze zakuklenců.

http://www.jirikajinek.cz/fotky/jaajirka.jpg

Celé je to samozřejmě pokus o dobrý vtip z mé strany. h...


Komentáře

[ 3e2844e*** / nek

AnonymníDíky, my to víme. Měj se hezky.

[ 56310ddb / Anonymous

Karel Fodor je cvok, má schizorenii, bydlí tuším v Praze 7 a plácá nesmysly, protože chce, aby mu někdo psal na mail.Exclamation

[ 3e2844e*** / nek

fodor.karel?Dávám přednost přímé a otevřené komunikaci. Asi máš hodně vysoké ego, když očekáváš, že každý si sedne a bude pátrat, co jsi chtěl říct. S inteligencí to nemá nic společného. Řeč nám byla dána k dorozumívání. Pokud mi (nebo nám) chceš něco sdělit, napiš to tak, abych rozuměla. Nemám chuť si s tebou hrát. Nebo se snad bojíš mluvit bez hádanek?

[ 93e735fa / Anonymous

[quote:0412e702d6="nek"]CHCI PROMO ABY MNE JIRI KAJINEK NAPSAL FODOR.KAREL@SEZNAM.CZ-MALA PISMENA--CHCI MU POMOC NA ROZDIL OD TECH CO ZA 6 LET JEN CEKAJI SE ZALOZENYMI RUKAMIfodor-karelChceš, aby ti Jiří Kajínek napsal na netovou adresu. Tak si zkus ještě dupnout, lehni si a kopej nožičkama, třeba to pomůže, třeba mu tím pomůžeš "na rozdíl od těch, co za 6 let jen čekají se založenýma rukama."

Jirka ne net nemůže, jen já nevím, jestli ty to můžeš pochopit. Tvoje bláboly bych skutečně nejradši smazala, protože nikomu nic neříkají, nikomu nepomůžou, jen se tady předvádíš.

Jakých 6 let máš na mysli? Proč ne 4 nebo 9? Od útěku z Mírova je to 5 let, doživotí plní 3 roky, zadržen byl před 12 lety, odsouzen na doživotí před 7 roky. Časový údaj 6 let marně hledám.[/quote:0412e702d6]BLABOLY ZNAMENAJI--VEM TO VSECHNO NA STUL A PUST SI JE JAKO KDYBY SI MELA SLOZIT ZAVERECNOU ZKOUSKU---PAK VEM PAPIR A PIS...POKUD JSI TROCHU INTELIGENTNI-TAK MAS PRED SEBOU KLUKA CO TI CHTEL NAZNACIT--FILM--6 SMYSL

[ 3e2844e*** / nek

CHCI PROMO ABY MNE JIRI KAJINEK NAPSAL FODOR.KAREL@SEZNAM.CZ-MALA PISMENA--CHCI MU POMOC NA ROZDIL OD TECH CO ZA 6 LET JEN CEKAJI SE ZALOZENYMI RUKAMIfodor-karelChceš, aby ti Jiří Kajínek napsal na netovou adresu. Tak si zkus ještě dupnout, lehni si a kopej nožičkama, třeba to pomůže, třeba mu tím pomůžeš "na rozdíl od těch, co za 6 let jen čekají se založenýma rukama."

Jirka ne net nemůže, jen já nevím, jestli ty to můžeš pochopit. Tvoje bláboly bych skutečně nejradši smazala, protože nikomu nic neříkají, nikomu nepomůžou, jen se tady předvádíš.

Jakých 6 let máš na mysli? Proč ne 4 nebo 9? Od útěku z Mírova je to 5 let, doživotí plní 3 roky, zadržen byl před 12 lety, odsouzen na doživotí před 7 roky. Časový údaj 6 let marně hledám.

[ 55471*** / smajlik

Ten obrázek nebyl myšlen, že si někdo dělá z Jirky srandu. Je to spíš humor, který Jirku potěší a rozesměje i ostatní. Dole jsem připsal, že je to legrace. Mazat tvé příspěvky nebudu, ale snaž se psát trošku k věci, protože tomu co píšeš, nikdo moc nerozumí. Sám nerozumím, co nám chceš říct a pokud je to mířeno přímo na Jirku bude lepší, když mu to napíšeš osobně. A pokud ho to nějak osloví, tak ti jistě rád odpoví.

PS: Četl jsem tvůj příběh "co to bylo" ve zpovědnici a docela mě to zaujalo.

Měj se moc pěkně. Lukáš

[ d90be*** / fodor.karel

CHCI PROMO ABY MNE JIRI KAJINEK NAPSAL FODOR.KAREL@SEZNAM.CZ-MALA PISMENA--CHCI MU POMOC NA ROZDIL OD TECH CO ZA 6 LET JEN CEKAJI SE ZALOZENYMI RUKAMI ONA MU MAMA VZKAZUJE ZE JSI ..ODPOVED JE NA TEN FILM CO CISLO....KTERY TO MUZE BYT AT SI TAM ZARIDI I VIDEO PROTOZE SE MUSI POSTAVIT K OBZALOBE KDY JA!!!SE HO BUDU PTAT A JESTLI MI NEZODPOVI TAK SE NEMAME O CEM BAVID-DISKUTOVAT A AT!! SI TO HODI JAKO KDYZ JA CHODIL PO POKOJI UZ BRZO OMNE USLYSI TY CO JSOU NA MNE--ELEKTRONIC VOICE PHENOMENON ALE NE PRES OBRAZOVKU ALE HLASY-VE 3:15 ZEMRES JA JSEM NAVOD NA TO JAK SE ZMENIT JIRKO TVA MAMA A TY ZBYVAJICI BY TE RADI VYSLECHLY ...1 KDO RIKA ZE NEJSI VYVOLENY JA NEJSEM ANI BUH CI JEZIS JA SE TI PREDSTAVIM JAKO CONSTANTIN----JA STOJIM NA PALUBE KDY KATE MNE IGNORUJE-JA CIVIM NA NI JAKO BLAZEN ON MI MAVA PRED OCIMA JESTLI NEJSEM SLEPY TA PISEN PATRI GABINE LISKOVY-KDO SI MYSLI,ZE SI STRILIM AT SI ZAJDE V PROSINCI NA FILM EXORCIUM A TAM SE NAJDU TAJNY KOD JE SLABY ODVAR OPROTI TOMU CO CHYSTAM BOJTE SE VSICHNI CO JSTE VINNI JA MAM NADANI CO UMI SIDNEY POIETTER-SAKAL---ALE V RUKOU TO NENI ..6....KRABICI S POD POSTELE TI VYNDAM ALE NE U TEBE..ALE KAZETA TAM NEBUDE...ZACNEME TIM ZE FILM SHLEDNES--DAMIEN SE VE MNE PROBUDI,KDY JA SE KOSTELU BOJIM ALE CHARITA TO NENI!!KDEPAK SE SKRYVAM??KDYZ O TEBE JE MALY ZAJEM??TY MAS RAD TRUMPHA JAKO BILLA GATTESA...ALE TY PENIZE NEDOSTANES!!JA CHCI TVOU ZARUKU,ZE SE VYZPOVIDAS!!JA TED SLIBUJI,ZE JEN 2 TO BUDOU VEDET!!AT TO CTES JAK TO CTES..ADVOKATKA TI TO REKNE!!!ZEPTAM SE JEN 1..KDY MNE TY JIRKO..ODPOVIS NA MUJ E-MAIL..KDYZ NE KNIHOU....1 PISOU ZE MAS NA RUKOU..KREV CIZI..PO 2 PISOU..ZE JSES..NEVINNY..JA BYCH CHTEL..DOSTAT DE ODSUD...TAK NAPIS..NA MUJ E-MAIL....KNIHA TI..NAPOVI..S OKEM V TITULU..POKUD NEJSI BASNIK..TAK JA TAKY....ZACNEM..NECIM..JEDNODUSSIM.....COM BACK..TERMINATOR TO NENI!!JA VIDEL..SVETLO..FILM..7...TY MAS NEKTERY..JAKO MY VSICHNI.......TED..PRICHAZIM ALE SUPERMAN TO NENI....ALE V TOM FILMU JSOU JEN 2 SPOLU..S...S.P...JEN TO ROZBALIT..PRI HUDBE S FILMU..TENKA CERVENA LINIE...TU HUDBU SI PUST NA KONCI....JENOM TITANIC TI NAPOVY...S POZDRAVEM PRO VSECHNY CO SE SMEJI....ALE JIRKA TO URCITE POCHOPI..

[ d90be*** / fodor.karel

tady asi nekdo lze-tady asi nikdo sni-ja tady hledam odpoved-proc ten buh neni spravedlivy-ja hledam odpoved na to jak je mozny-internetove spojeni jirkou roubale vidte jiri kajinku-jak to mate dobre zarizeni-to vase carn.hill kde gott spival a co vby jiri kajinku kdy nam zazpivate timto se svami loucim a jeste odemne uslysite-hlavne to nezapomente odstranit jak vam byva zvykem on vas ten humor prestane bavit a jeste vy si radi stoupnete k lopate proc nejde pripojit se k jirkovy osobne?

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde