Kajínek vs. CzechTek

[smajlik]

:cela: Kajínek vs. CzechTek http://www.kajinek.smajlik.com/smilies_mod/upload/3c845a7e27ef8f14110029fb91c2504a.gif

áíUdálosti poslední doby a mediální kampaň kolem CzechTeku mě nutí k zamyšlení. Máme tu událost, kde policie jasně pochybila, ale pochybila jako celek na příkaz někoho, kdo o zásahu rozhodl. V tomto případě se podle mého názoru jasný viník označit nedá. Po celé republice se konají protestní akce, které mají za úkol jasně demonstrovat nespokojenost a nesouhlas s policejním zásahe...


Komentáře

[ 51132e*** / koldak

Problém vidím v tom, že kauza Kajínek je mediálně vyšumělá, což se o zákroku těžkooděnců říct nedá. Navíc postihla jen jednoho člověka a ne poměrně početnou skupinu lidí.

Netroufám si říct, že je Kajínek vinen nebo nevinen, každopádně si ale myslím, že má právo na spravedlivý proces a ty frašky kolem jen ukazují na to, že zřejmě bude něco shnilého v justici.

Jenže si myslím, že spravedlivý proces by byl možný jen za hranicemi naší země, jak je patrné z jiných kauz, soudci budou držet navzájem basu, i kdyby bylo evidentní, že někteří z nich páchají zločiny. Vrátit případ znovu do Plzně tomu samému soudci, to už považuju za výsměch.

Mimochodem, můžete si vzpomenout na případ dalšího nevinně a zmanipulovaně odsouzeného, ne u nás, ale ve Spojených státech, kterými se necháme tak rádi inspirovat. Je to Leonard Peltier, který sedí za něco, co s největší pravděpodobností neudělal, už skoro třicet let. Za daleko většího zájmu osobností celého světa.

[ 5263b*** / Anonymous

Hezky napsaný Lukáši!!!Nejsi sám, koho napadlo, že kdyby byly demonstrace na obnovu procesu s Jiřím Kajínkem podobného rozsahu jako kvůli Czechteku, tak si myslím, že by se snad už konečně něco dělo.

Je to tak, nikdo se nechce před někým shodit, tak radši případ s panem Kajínkem neotevře. Dyť sám bývalý policejní prezident pan Kolář a bývalý ministr vnitra pan Gross uvedli, že si nemyslí, že by byl pan Kajínek nepravomocně odsouzen. A tím chci říci, že když to tvrdí takto vysoce postavení lidé, tak se každý bojí říci opak a nikdo to nechce otevřít i když v tom vidí pochybnosti.Opravdu klobouk dolu před tebou!!! Těmto stránkám dáváš strašně moc práce a času a toho si alespoň já vážím!!! A co navíc, že v dnešní době se každý řídí heslem: Od té doby, co byly vynalezeny peníze, nestačí za práci jen poděkovat:-) a ty vše děláš bez jakéhokoliv finančního nároku.

Naopak tebe tyto stránky něco stojí a práci s nimi souvislou. Finančně se ti to nikdy nevrátí, to ty ani nechceš.CHVÁLÍM TVOJI PRÁCI S TĚMITO STRÁNKAMI A JAKÝ ZÁJEM VĚNUJEŠ TÉTO KAUZE A HLAVNĚ SE POD VŠÍM NEBOJÍŠ PODEPSAT!!!Karlos

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde