Jaký máte názor na jednání soudce Boučka?

[smajlik]

Záznam tajné nahrávky, která dokazuje, jak ve skutečnosti vypadala spravedlnost počesku
(Ovlivňování poroty ze strany soudce Boučka)

Bouček: Pamatujte na to, že to není nic mimořádnýho, že někdy v nějakým stádiu řízení nebo i po řízení, někdo píše dopis a napíše: já jsem, já jsem to neudělal. On to neudělal. Takovejch věcí se děje desítky. A v normálních spisech to není žádná výmečná situace. Že prostě Kajínek dostal doživotí, je to přeci jedna verbež Hegedüs, Kajínek, Ďurči. To je všechno ...


Komentáře

[ 467ca48a / ivana17

Pro Josef Prucha Idea :

To, ze se pan Boucek vyjadruje jako vesnicky buran Evil or Very Mad ,me nezarazi,ale ze i VY urazite lidi slovem verbez,me trosku zarazi,ale asi to bude tim,ze tou verbezi asi jste a mozna i s tim panem Bouckem policajt ....s pozdravem Ivana, FloridaLaughing..kazdy mame jiny nazor,ale i tak se da nazor vyjadrovat bez urazek...ve vasem pripade verbezi...Stop

[ 5864e*** / lukasojd

debil

[ d51d0e*** / Mafi-J

hahaa

hahaaa i na Boučka dojde...už brzy už brzy...

[ 54f25f*** / Anonymous

[quote:616d2b6f15="smajlik"]Každý nadává na Novu, ale kdyby nebyla, tak by Bouček zase vyhrál!![/quote:616d2b6f15]

[ 3e8d1*** / thalia22

Jiří Kajínek vrah nebo obět?

Proč už se to táhne tolik let? Nekryje si náhodou někdo záda? Co by se stalo kdyby Panu Kajínkovi obnovili proces, to jsou otázky, které zajímají hodně lidí. Pan KAJÍNEK le podle mne obětˇ. Případ je plný nejasností. Někdo hodně bojuje o to,aby pravda nevyšla najevo. Držím Panu Kajínkovi palce,aby to nevzdával.

[ d4504*** / Anonymous

[quote:6842cb381f="Anonymous"]Soudce Bouček jednal správně na Verbež jako je pan Kájínek nic jiného neplatí[/quote:6842cb381f]S největší pravděpodobností jsi stejný pitomec jako ten zasraný Bouček. ty hovado. Ty jsi u toho byl, že píšeš takové voloviny. Já odpovím za tebe NEBYL, protože kdyby ano, tak by tě ti policajti co vraždili odělěli taky. Stejně si myslím, že si nic jiného nezaslužíš.

[ d5e2f21e / Anonymous

Dějiny se opakují. Soudci za Velkoněmecké říše zhruba dělili společnost na árijce na straně jedné a židy na straně druhé (Viz Norimberský proces s Dr. Schlegelbergerem a dalšími soudci z r. 1947). Árijci jakási práva měli, židi ne. Soudce Bouček rozděluje společnost na soudce, prokurvátory a policajty včetně jejich kumpánů (kteří práva mají - a panečku jaká!) a pak na ten zbytek společnosti, to jest "verbež", který žádná práva nepotřebuje. Podle toho se nadčlověk Bouček také chová k nám ostatním - podle něj k bezprávné verbeži.

[ 52642*** / passik

Re: Kájínek

[quote:0597be9961="josef.prucha"]Soudce Bouček jednal správně na Verbež jako je pan Kájínek nic jiného neplatí[/quote:0597be9961]

a ty ses obětí vlastní naivityMr. Green uvědom si ty magore v jakým státě žiješ(korupce,podvod ,kurvy,hyeny a nespravedlnost)Idea

[ 55474bce / Anonymous

Že není Kájínek svatý je snad každému jasné, trestů má za sebou dost, ale nikdy neříákejme nikdy. Podle mě je verbež soudce, který toto klidně prohlásí a taková verbež by neměla vůbec soudit a měl by jít za Kájínkem na léčení, oni by ho muklové vyškolili.

[ 3e2844e*** / nek

Josef Průcha

Ta "verbež", podle slovníku vašeho i soudce Boučka, má také právo na spravedlivý soud. Moc by mě zajímalo, jaká je vaše profese, co děláte.

[ 54f25f2a / josef.prucha

Kájínek

Soudce Bouček jednal správně na Verbež jako je pan Kájínek nic jiného neplatí

[ 51132*** / Anonymous

[quote:5ea2818369="Anonymous"]Moc se mi líbí způsob vyjadřování ctihodného soudce Boučka. Je vidět, že je to skutečně studovaný a erudovaný člověk. Větná stavba a výrazy svědčí o vytříbené znalosti jazyka! Čeho se tolik bojí, naše slavná justice? Že vyplavou na povrch špinavosti, korupce, ochranářství z pozice síly? Justičního omylu? Vždyť naše soudy jsou přece neomylné. Bohužel - jsou spíš nedotknutelné. Z celého našeho právního systému jsem naprosto znechucená. "Obyčejný člověk", který nemá známosti na správném místě, se spravedlnosti nedovolá, ani kdyby za ním stál celý národ. Neveřím tomu, že bude proces obnoven, Bouček to neudělá na just, kdyby se měl na hlavu postavit. Je to arogantní, přezíravý, namyšlený samovládce. Prostě bůh. Přeji mu z celého srdce, aby na sklonku života trpěl za všechna svá špatná rozhodnutí, aby si je před smrtí uvědomil a pak se znechucením nad sebou poblil.

Selket[/quote:5ea2818369]Ja osobně jsem přesvědčen že Jiří Kájínek se stal obětí , zatímco pravý vrah si běhá po svobodě.Myslím si že žijeme ve svobodné zemi a ne v Kocourkově.Myslím si že by Jiří Kájínek měl být propuštěn a finančně odškodněn,za to co musel vytrpět a ještě vytrpý.

[ 54f25f*** / Anonymous

Moc se mi líbí způsob vyjadřování ctihodného soudce Boučka. Je vidět, že je to skutečně studovaný a erudovaný člověk. Větná stavba a výrazy svědčí o vytříbené znalosti jazyka! Čeho se tolik bojí, naše slavná justice? Že vyplavou na povrch špinavosti, korupce, ochranářství z pozice síly? Justičního omylu? Vždyť naše soudy jsou přece neomylné. Bohužel - jsou spíš nedotknutelné. Z celého našeho právního systému jsem naprosto znechucená. "Obyčejný člověk", který nemá známosti na správném místě, se spravedlnosti nedovolá, ani kdyby za ním stál celý národ. Neveřím tomu, že bude proces obnoven, Bouček to neudělá na just, kdyby se měl na hlavu postavit. Je to arogantní, přezíravý, namyšlený samovládce. Prostě bůh. Přeji mu z celého srdce, aby na sklonku života trpěl za všechna svá špatná rozhodnutí, aby si je před smrtí uvědomil a pak se znechucením nad sebou poblil.

Selket

[ 55c11*** / Anonymous

Jiří Kajínek-vrah nebo oběť?

I člověk ze základním vzděláním chápe, že má jít o prověrku, zda se pan Kajínek skutečně dopustil dvojnásobné vraždy, či nikoli. Pokud je nejednotný názor odborníku na nové důkazy, je třeba vyvrátit pochybnosti. To nelze jinak, než obnovou procesu. To, že pan soudce se jeví jako méně důvěryhodný než pan Kajínek již nekomentuji.

[ 3e8d1*** / Anonymous

Jsem přesvědčen, že tenhle fanatik v taláru je společensky mnohem

nebezpečnější, než ti, které shrnul pod označení "verbež"... Howgh!

aTeo

[ 55469c2d / Anonymous

...je to uplacená sviňe a na každou svini se vaří voda!!! Je mi hamba,že jsem občan státu, kde necháme rozhodovat zmetky jako je "ctihodný" soudce Bouček!! Než se voda uvaří,chtělo by to naporcovat!!!!

[ d5bf69fd / Anonymous

Kdy se už konečně najde někdo, kdo tyto soudcovské zkurvisiny bude likvidovat ???

[ d5bf69fd / Anonymous

Proklínám tímto soudce Boučka nechť do roka a do dne chcípne v hrozných bolestech !!!

[ 55a00*** / Anonymous

Bud ma strach nebo je zaplacenej jinak to uz neni mozne jelikoz jsme v cechach. Jinde by se to nestalo. Ostuda a spina je tady, nic vic.

[ 554664ad / Anonymous

Doufám,že po dnešku pan "soudce" Bouček do soudcoval(':stop:').To co jsem slyšel ze zaznamu na Nově při zasedání senátu mi vyrazilo dech.Jak už někdo napsal je mi z toho na zvracení.

 1 2  > »
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde